Vítejte! Ať už je váš domov malý nebo velký, organizace je klíčem k úspěchu. Představujeme vám naše organizační samolepky, které vám pomohou vytvořit si vlastní systém uspořádání a udržet veškerý nepořádek pod kontrolou. Nečekejte a podívejte se na naši širokou nabídku a zorganizujte svůj domov s lehkostí a stylem!

JAK U NÁS NAKUPIT?

Vítejte v našem internetovém obchodě. Jsme tu pro vás, abychom vám nákup co nejvíce ulehčili, a doufáme, že nakupování bude nejen jednoduché, ale i zábavné. Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo potřebovali poradit, neváhejte nás kontaktovat na info@domalep.cz.

 Proces nákupu v našem eshopu je snadný a intuitivní. Sledujte následující kroky:

  1. Nejprve si v horním levém rohu vyberte vhodnou měnu - CZK nebo SK.
  1. Poté si vyberte požadovanou kategorii. Nabízíme širokou škálu produktů, takže si můžete vybrat podle svých potřeb. Pro české        samolepky klikněte ZDE, pro slovenské samolepky klikněte  ZDE , pro variantu samolepek s vlastním textem ZDE. Pokud již víte, co potřebujete, můžete si připravit seznam a ten nám přidat do poznámky v kategorii vlastní text klikněte ZDE.
  2. Pokud máte slevový kód, můžete jej uplatnit v nákupním košíku v objednávce.
  3. Pro doručení vaší objednávky spolupracujeme se společnostmi Zásilkovna a PPL. Vyberte si prosím pobočku, kam chcete balíček    zaslat, nebo můžete zvolit možnost doručení přímo na vaši adresu.
  4. Poté si zvolte způsob platby. Na výběr máte:
  •  online platba kartou (okamžitá platba přes platební bránu Shoptet Pay)
  •  bankovním převodem (klasickým způsobem nebo pomoci QR kódu)
  •  rychlou platbou přes banku (bezpečný online bankovní příkaz přes Shoptet Pay)
  •  Google Pay

     Bohužel jsme z důvodů nespolehlivých zákazníků museli zrušit možnost platby na dobírku.

Děkujeme, že jste si pro svůj nákup vybrali naše produkty. Těšíme se na vaši objednávku a přejeme vám příjemnou organizaci s našimi samolepkami.

S přáním spokojenosti,

Tým DomaLEP