CUKR KRYSTAL 5 × 5 cm – bílá v základním písmu, omyvatelná samolepka na potravinové dózy
Kód: 2196Detailní popis produktu
ORGANIZAČNÍ SAMOLEPKY NA POTRAVINOVÉ DÓZY. Efektivní řešení pro označení suchých potravin.
CUKR KRYSTAL – bílá samolepka o rozměru 5 × 5 cm v základním písmu usnadní přehledné označení potravinových dóz.
Pomáhá udržet pořádek, usnadňuje orientaci a přináší harmonii do kuchyně.
Označte své dózy snadno a elegantně díky našim praktickým štítkům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BÍLÁ vinylová samolepka na CUKR v ZÁKLADNÍM písmu |
|---|---|
| EAN: | 08596699008820 |
| Materiál: | Vinyl |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Odolnost: | Voděodolné |
| Bezpečnostní upozornění: | Nejedná se o hračku, není určené pro děti do 3 let. |
| Písmo: | Černé - základní |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Povrch: | Lesk |
| Samolepicí: | Ano |
| Styl: | Minimalistický |
| Typ produktu: | Samolepka |
| Určení: | Do kuchyně |
| Voděodolnost: | Ano |
| Vyrobeno v: | Česká republika – vlastní výroba DomaLEP |
| Způsob aplikace: | Nalepení |
| Počet listů: | 1 list |
| Rozměr etikety: | 50 x 50 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
