Zelená plastová lahvička BEN 200 ml s černo-zlatým DISC TOP
Kód: 9492Detailní popis produktu
Luxusní zelená plastová lahvička BEN s černo-zlatým DISC TOP.
Tato opakovaně použitelná plastová lahvička o objemu 200 ml je ideální pro dávkování kosmetiky, dezinfekčních prostředků nebo jiných tekutin. Díky šroubovacímu uzávěru je manipulace s obsahem snadná a komfortní.
Vyrobena je z vysoce kvalitního recyklovatelného PET materiálu (RPET), který nejen vypadá luxusně a připomíná keramiku, ale je zároveň lehký a odolný.
Doporučení pro použití
Tekuté produkty vhodný uzávěr DISC TOP, avšak při nadměrném mačkání lahvičky může dojít k její deformaci.
Hutnější produkty doporučujeme lahvičku s dávkovačem, který zajišťuje přesné a pohodlné dávkování.
Díky této doporučené kombinaci si můžete být jisti, že produkt využijete efektivně a bez komplikací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače na mýdlo a kosmetiku 200 ml úzké – kolekce BEN |
|---|---|
| EAN: | 08596699000114 |
| Materiál: | Polyethylentereftalát (PET) |
| Barva: | Zelená |
| Objem: | 200 ml |
| Šířka: | 4,7 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| Uzávěr: | 24/410 |
| Typ uzávěru: | DISC TOP černo-zlatý |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Povrch: | Lesk |
| Recyklovatelné balení: | Ano |
| Vyrobeno v: | EU |
| Provedení dávkovače: | Volně stojící |
| Typ dávkovače: | Mechanický |
| Hmotnost: | 0,03 kg |
| Doporučené rozměry samolepek: | Bok: Ø 4 cm, 5 × 5 cm, 4 × 6 cm |
| Materiál pumpička: | Plastová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
