Dávkovač na mýdlo 400 ml bílý s bílým rozprašovačem mini LIMA
Kód: 15200/257Detailní popis produktu
Dávkovač na mýdlo 400 ml bílý s bílým rozprašovačem mini LIMA je praktickým pomocníkem pro každodenní použití v domácnosti. Jedná se o oválnou plastovou lahvičku vyrobenou z recyklovatelného materiálu (PET), která umožňuje pohodlné a přesné dávkování bez zbytečného plýtvání a pomáhá udržet prostor čistý a organizovaný.
Oválný tvar působí moderně a umožňuje efektivní uspořádání prostoru.
Vhodná na: tekuté mýdlo, sprchový gel, šampon, saponát, dezinfekci.
Možnost označení pomocí samolepek
Lahvičku můžete doplnit o samolepky DomaLEP a snadno ji označit podle obsahu.
👉 samolepky do koupelny
👉 samolepky na úklid
Na přání je možné vyrobit i samolepku s vlastním textem.
Vyrobeno v EU
Lahvičky kolekce LIMA jsou vyrobeny v Evropské unii s důrazem na kvalitu, bezpečnost a dlouhodobé používání.
Použití a bezpečnost
Lahvička je vhodná pro běžné použití v domácnosti i profesionálním provozu.
Určena pro tekuté kosmetické a úklidové prostředky.
Vhodná pro studené a pokojové tekutiny.
Není vhodná pro horké plnění a agresivní chemické látky, které mohou materiál poškodit.
Vhodné rozměry samolepek:
250 ml – 4x4 cm, 4x6 cm, průměr 4,5 cm
400 ml – 4x4 cm, 4x6 cm, průměr 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače na mýdlo a kosmetiku 400 ml oválné – kolekce LIMA |
|---|---|
| EAN: | 08596699011974 |
| Materiál: | Polyethylentereftalát (PET) |
| Barva: | Bílá |
| Objem: | 400 ml |
| Šířka: | 8,5 x 5 cm |
| Výška: | 19,5 cm |
| Tvar: | Oválný |
| Uzávěr: | 24/410 |
| Typ uzávěru: | Rozprašovač bílý mini |
| Barva lahvičky: | Bílá lesklá |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Povrch: | Lesk |
| Recyklovatelné balení: | Ano |
| Vyrobeno v: | EU |
| Provedení dávkovače: | Volně stojící |
| Typ dávkovače: | Mechanický |
| Hmotnost: | 0,05 kg |
| Doporučené rozměry samolepek: | Bok: Ø 4,5 cm, 4 x 4 cm |
| Materiál pumpička: | Plastová |
| Ovládání: | S pumpičkou |
| Typ: | Volně stojací |
| Umístění: | Stojací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
