Skleněný dávkovač na mýdlo 500 ml hnědý s černým uzávěrem MONA
Kód: 15887Detailní popis produktu
Skleněný dávkovač na mýdlo 500 ml hnědý s černým uzávěrem MONA je praktickým pomocníkem pro každodenní použití v domácnosti.
Díky provedení s černým uzávěrem umožňuje pohodlné používání bez zbytečného plýtvání. Je vhodný na tekuté mýdlo, saponát nebo šampon. Hnědé provedení působí elegantně a zároveň chrání obsah před světlem.
Dávkovač je vyroben z kvalitního skla vhodného pro dlouhodobé používání.
Praktické využití v domácnosti
Dávkovač se dobře drží a snadno se začlení do každodenního používání.
Elegantní doplněk do domácnosti
Jednoduchý design kolekce MONA se hodí do moderní i klasické domácnosti.
Možnost označení pomocí samolepek
Dávkovač můžete doplnit o samolepky DomaLEP a snadno jej označit podle obsahu.
Použití a bezpečnost
Dávkovač je vhodný pro běžné použití v domácnosti i profesionálním provozu.
Vhodný pro studené a pokojové tekutiny. Není vhodný pro horké plnění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněný dávkovač na mýdlo 500 ml hnědý – kolekce MONA |
|---|---|
| EAN: | 08596699000527 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| Objem: | 500 ml |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| Uzávěr: | 28/410 |
| Typ uzávěru: | PP 28 černý mat |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Povrch: | Lesk |
| Recyklovatelné balení: | Ano |
| Provedení dávkovače: | Volně stojící |
| Typ dávkovače: | Mechanický |
| Bezpečnost / použití: | Určeno pro mýdlo, kosmetiku a úklidové prostředky. Není určeno pro styk s potravinami. |
| Doporučené rozměry samolepek: | Bok: Ø 5 cm, 5 x 5 cm |
| Materiál pumpička: | Plastová |
| Použití: | Sirupy, džusy, tekuté úklidové prostředky (aviváže, prací gely, čistící prostředy) |
| Původ: | EU |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
