Skleněný dávkovač na mýdlo 250 ml hnědý s bilým rozprašovačem MONA
Kód: 15879Detailní popis produktu
Skleněný dávkovač na mýdlo o objemu 250 ml s bílým rozprašovačem MONA je praktickým pomocníkem pro každodenní použití v domácnosti.
Díky provedení s bílým rozprašovačem umožňuje pohodlné používání bez zbytečného plýtvání. Je vhodný na tekuté čistící prostředky. Hnědé provedení působí elegantně a zároveň chrání obsah před světlem.
Dávkovač je vyroben z kvalitního skla vhodného pro dlouhodobé používání.
Praktické využití v domácnosti
Dávkovač se dobře drží a snadno se začlení do každodenního používání.
Elegantní doplněk do domácnosti
Jednoduchý design kolekce MONA se hodí do moderní i klasické domácnosti.
Možnost označení pomocí samolepek
Dávkovač můžete doplnit o samolepky DomaLEP a snadno jej označit podle obsahu.
Použití a bezpečnost
Dávkovač je vhodný pro běžné použití v domácnosti i profesionálním provozu.
Vhodný pro studené a pokojové tekutiny. Není vhodný pro horké plnění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněný dávkovač na mýdlo 250 ml hnědý – kolekce MONA |
|---|---|
| EAN: | 08596699000367 |
| materiál: | Sklo |
| barva: | hnědá |
| objem: | 250 ml |
| šířka: | 6,5 cm |
| výška: | 19 cm |
| tvar: | Kulatý |
| uzávěr: | 28/410 |
| typ uzávěru: | Rozprašovač bílý |
| počet kusů v balení: | 1 |
| povrch: | lesk |
| recyklovatelné balení: | ano |
| vyrobeno v: | EU |
| provedení dávkovače: | volně stojící |
| typ dávkovače: | Mechanický |
| doporučené rozměry samolepek: | bok: Ø 5 cm, 5 x 5 cm |
| materiál pumpička: | plastová |
| použití: | sirupy, džusy, tekuté úklidové prostředky (aviváže, prací gely) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
