Dávkovač na mýdlo 250 ml bílý s bílou pumpičkou LIMA
Kód: 15224/251Detailní popis produktu
Dávkovač na mýdlo 250 ml bílý s bílou pumpičkou LIMA je praktickým pomocníkem pro každodenní použití v domácnosti. Jedná se o oválnou plastovou lahvičku vyrobenou z recyklovatelného materiálu (PET), která umožňuje pohodlné a přesné dávkování bez zbytečného plýtvání a pomáhá udržet prostor čistý a organizovaný.
Oválný tvar působí moderně a umožňuje efektivní uspořádání prostoru.
Vhodná na: tekuté mýdlo, sprchový gel, šampon, saponát, dezinfekci.
Možnost označení pomocí samolepek
Lahvičku můžete doplnit o samolepky DomaLEP a snadno ji označit podle obsahu.
👉 samolepky do koupelny
👉 samolepky na úklid
Na přání je možné vyrobit i samolepku s vlastním textem.
Vyrobeno v EU
Lahvičky kolekce LIMA jsou vyrobeny v Evropské unii s důrazem na kvalitu, bezpečnost a dlouhodobé používání.
Použití a bezpečnost
Lahvička je vhodná pro běžné použití v domácnosti i profesionálním provozu.
Určena pro tekuté kosmetické a úklidové prostředky.
Vhodná pro studené a pokojové tekutiny.
Není vhodná pro horké plnění a agresivní chemické látky, které mohou materiál poškodit.
Vhodné rozměry samolepek:
250 ml – 4x4 cm, 4x6 cm, průměr 4,5 cm
400 ml – 4x4 cm, 4x6 cm, průměr 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače na mýdlo a kosmetiku 250 ml oválné – kolekce LIMA |
|---|---|
| EAN: | 08596699011509 |
| Materiál: | Polyethylentereftalát (PET) |
| Barva: | Bílá |
| Objem: | 250 ml |
| Šířka: | 7,3 x 4,3 cm |
| Výška: | 15,5 cm |
| Tvar: | Oválný |
| Uzávěr: | 24/410 |
| Typ uzávěru: | Dávkovač bílý |
| Barva lahvičky: | Bílá lesklá |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Povrch: | Lesk |
| Recyklovatelné balení: | Ano |
| Vyrobeno v: | EU |
| Provedení dávkovače: | Volně stojící |
| Typ dávkovače: | Mechanický |
| Hmotnost: | 0,03 kg |
| Doporučené rozměry samolepek: | Bok: Ø 4,5 cm, 4 x 4 cm |
| Materiál pumpička: | Plastová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
