SKLENĚNÁ HRANATÁ KOŘENKA JOVI 150 ml s bílým víčkem
Kód: 15540Související produkty
Tip
ADŽIKA průměr 5 cm – bílá vinylová, voděodolná, omyvatelná samolepka na kořenky, tučné písmo
Skladem
(>10 ks)
16,53 Kč bez DPH
20 Kč
ČESNEK rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
CHILLI PAPRIČKY rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
MLETÁ MASA rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
RAŽNIČÍ rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
Tip
ADŽIKA rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
GRILOVACÍ BYLINKY rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
KMÍN MLETÝ rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
PAŠTIKOVÉ KOŘENÍ rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
BRAMBORÁK rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
HAMBURGER rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
KURKUMA rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
PERNÍKOVÉ KOŘENÍ rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
ČEVAPI rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm -bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
CHILLI rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
MUŠKÁTOVÝ KVĚT rozměr Ø 5 cm / 5 x 5 cm / 6 x 8 cm - bílá vinylová voděodolná omyvatelná samolepka na kořenky
Skladem
(>10 ks)
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Skleněná kořenka JOVI 150 ml je praktická a elegantní nádoba s čtvercovým tvarem a víčkem Twist OFF TO 53.
Díky svému pravoúhlému designu je ideální pro skladování koření, past, pest nebo džemů. Sklo je odolné a vhodné pro běžné použití v kuchyni.
Vyrobeno v EU z vysoce kvalitního čirého skla.
Víčko je šroubovací a těsnící, doporučujeme jej umývat ručně, aby byla zajištěna dlouhá životnost těsnění.
Kořenku (tělo) můžete mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné kořenky – kolekce JOVI |
|---|---|
| EAN: | 08596699096193 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Čirá |
| Objem: | 150 ml |
| Výška: | 94,5 mm |
| Tvar: | Hranatý |
| Uzávěr: | Šroubovací Twist Off To 53 mm, těsnící |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Vyrobeno v: | EU |
| Barva uzávěru: | Bílá |
| Hmotnost: | 190 g |
| Materiál uzávěru: | Plech |
| Údržba: | Kořenka vhodná do myčky, víčko doporučeno mýt ručně |
| Doporučené rozměry samolepek: | Víčko: Ø 5 cm nebo Ø 5, bok: 5 x 5 cm, 4 x 4 cm, 3 x 4 cm |
| Barva kořenky: | Čirá |
| Materiál kořenky: | Sklo |
| Tvar: | Čtvercový |
| Objem: | 150 ml |
| Hmotnost: | 190 g |
| Výška láhve včetně víčka: | 94,5 mm |
| Šířka: | 57 mm |
| Víčko: | Šroubovací Twist OFF TO 53, těsnící |
| Barva víčka: | Bílá |
| Materiál víčka: | Plech |
| Údržba: | kořenka vhodná dMyčky, víčko doporučeno mýt ručně |
| Vhodné rozměry samolepek:: | Bok: š. 3 x v. 4 cm |
| Vyrobeno v: | ČR |
Tip
Pěnovač na kosmetiku bílý 100 ml transparentní víčko
Skladem
(>10 ks)
78,51 Kč bez DPH
95 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml bílý s bílým DISC TOP BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml hnědý s černo-stříbrnou pumpičkou BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 300 ml hnědý s černou pumpičkou BELA
Skladem
(>10 ks)
90,91 Kč bez DPH
110 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 300 ml hnědý s černo-stříbrnou pumpičkou BELA
Skladem
(>10 ks)
90,91 Kč bez DPH
110 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 300 ml černý s bílo-zlatým DISC TOP BELA
Skladem
(>10 ks)
90,91 Kč bez DPH
110 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml hnědý s bílo-stříbrným DISC TOP BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml hnědý s černým DISC TOP BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml černý s černým DISC TOP BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 300 ml černý s bilo-zlatou pumpičkou BELA
Skladem
(>10 ks)
90,91 Kč bez DPH
110 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 300 ml hnědý s bílou pumpičkou BELA
Skladem
(>10 ks)
90,91 Kč bez DPH
110 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml černý s černo-zlatým DISC TOP BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml hnědý s bílo-stříbrnou pumpičkou BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Tip
Dávkovač na mýdlo 500 ml černý s bílo-stříbrnou pumpičkou BELA
Skladem
(>10 ks)
107,44 Kč bez DPH
130 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
